Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792725
11530
433
3 db Zsolnay porcelán tálka, klf mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 cm, 7 cm, 11 cm 2792728
11531
433
5500
2 db Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm, 17 cm 2794212
11532
433
Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzett, kis mázhibákkal. 16 cm 2767366
11533
433
Zsolnay porcelán bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm 2797668
11534
433
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm 2797673
11535
433
24000
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm 2772233
11536
433
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm 2799088
11537
433
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 2791228
11538
433
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza és bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm 2792413
11539
433
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztálka. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 2708893
11540
433
Hollóházi Jurcsák László által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 2708889
11541
433
22000
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft