Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2708458
11542
433
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm 2783390
11543
433
22000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm 2789144
11544
433
Hollóházi porcelán focista (Újpest), kézzel festett, jelzett, helyenként kopásokkal, m: 28 cm 2792403
11545
433
Hollóházi váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2792002
11546
433
3db Hollóházi ibolya váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 10-13 cm 2592419
11547
433
3200
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2792659
11548
433
3 db Hollóházi butykos, jelzett, kopott, m: 15,5cm 2792499
11549
433
Hollóházi váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2797914
11550
433
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm 2791240
11551
433
Hollóházi béka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x8,5 cm 2762006
11552
433
Hollóházi porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2764442
11553
433
Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft