Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2771312
11554
433
Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, minimális kopással 2794302
11555
433
Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, mázhibával, kiskopásnyomokkal, m: 8 cm 2792407
11556
433
Hollóházi lovas huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x18x9 cm 2792396
11557
433
2 db Hollóházi porcelán gyógyszeres dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, a kisebb nem illeszkedő fedéllel, 7,5x5,5x3,5 cm, 5x3x3 cm 2792390
11558
433
Hollóházi retró kávés, mokkás készlet, hatszemélyes (kiöntő, cukortartó, 6-6 db csésze és alj). Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, a kiöntő fülén apró felületi sérülés. 2791364
11559
433
Hollóházi porcelán kaspó, Viktória jellegű mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 18,5 cm, m: 16 cm 2791361
11560
433
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2769492
11561
433
Hollóházi porcelán mokkás készlet. Hat személyes Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 2754901
11562
433
Hollóházi fuvolás fiú. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14 cm 2762490
11563
433
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 31 cm 2793396
11564
433
15000
Drasche, hattyús váza, jelzett, kopásokkal, m: 17,5 cm 2762018
11565
433
Aquincum áttört szélű porcelán tálka, Apponyi jellegű mintával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 17x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft