Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2791190
11506
433
Zsolnay Fürdőző, alapmázas porcelánfajansz, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 28 cm 2797591
11507
433
28000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2795176
11508
433
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2793392
11509
433
Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm 2792580
11510
433
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2789185
11511
433
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2762756
11512
433
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2768808
11513
433
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. Hiány: 1 alátét, 1 kanna, 1 tejkiöntő 2774266
11514
433
24000
Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal. 2790047
11515
433
Zsolnay eozin mázas lányka korsóval. Jelzett, hibátlan. 11 cm 2789184
11516
433
Zsolnay eozin mázas fürdőző nő, jelzett, sérült, m: 27 cm 2792683
11517
433
Zsolnay virág mintás tálka, kopott, jelzett, d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft