Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2791722
11482
433
3 db Herendi zöld virágmintás tányér (két lapos, egy mély), 1939. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 - 25 cm 2782467
11483
433
Herendi Apponyi mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27×21 cm 2740808
11484
433
Herendi rózsamintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, kis mázrepedéssel, m: 4,5 cm 2637587
11485
433
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm 2800794
11486
433
Herendi Rothschild mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 2800808
11487
433
Herendi "Sopron" porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, lepattanással, d: 10,5 cm 2792722
11488
433
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm 2794325
11489
433
4800
2db Herendi Viktória mintás tálka dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 16, 13 cm 2795161
11490
433
Herendi virág mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopással. 1939-es jelzéssel. 23x20 cm 2794319
11491
433
2db Herendi Viktória mintás tálka és kis ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d 7, 7,5 cm 2794314
11492
433
2db Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 7 cm 2794298
11493
433
Herendi kagyló formájú nagy méretű kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft