Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2764734
11470
433
Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm 2764753
11471
433
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm 2798558
11472
433
Herendi porcelán Viktória mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, lepattanással, d: 6,5 cm 2798565
11473
433
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9,5×7,5 cm 2800168
11474
433
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm 2727695
11475
433
3db Herendi tálka, lepattanásokkal, ragasztásokkal jelzett. 2695576
11476
433
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2409543
11477
433
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm 2791859
11478
433
Herendi nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 4,5 cm, h: 4,5 cm 2747410
11479
433
Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm 2796394
11480
433
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm 2794317
11481
433
Herendi porcelán makkos tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft