Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2794332
11494
433
Herendi Viktória mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x10 cm 2794335
11495
433
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14,5 cm 2794339
11496
433
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm 2794345
11497
433
Herendi Óherendi csupor. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással d: 11 cm, m: 7 cm 2794348
11498
433
Herendi tálka és kis váza. Viktória és virág mintás Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8 cm, m: 6 cm 2794353
11499
433
14000
Herendi Apponyi mintás váza és hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16 cm, Hamutál 11,5 cm 2790423
11500
433
Herendi fekete Apponyi mintás Hunfilex 2022 Bélyeg világkiállítás porcelán plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Díszdobozban. d: 8,5 cm 2497460
11501
433
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2497677
11502
433
Herendi rózsaszín rózsa, jelzett, sérült, m: 4 cm 2497699
11503
433
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 25cm 2694780
11504
433
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2654925
11505
433
22000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft