Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762153
11446
433
70000
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 44x31cm 2730714
11447
433
14000
Fischer Ignác asztali petróleumlámpa. Porcelánfajansz. Bronz talp. Felületén keleties virágmotívumok színes festéssel és aranyozással. Alján jelzett: máz alatti kékkel bélyegzett gyári jel. kanóc állítónál jelzett: Ditmar Brünner. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Kopott. Korának megfelelő mázrepedésekkel. Búra és cilinder nélkül. m: 36 cm 2717467
11448
433
50000
cca 1920 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, jelzett, kisebb mázhibákkal. d: 16 cm, m:11 cm 2762154
11449
433
70000
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 48x34cm 2754617
11450
433
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2747429
11451
433
65000
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal. 2762760
11452
433
38000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 25cm 2762759
11453
433
24000
Zsolnay eozinmázas bölény, jelzett, kis kopásokkal, h: 22 cm 2739589
11454
433
50000
Zsolnay virág és pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 2761885
11455
433
Hollóházi teniszező lány, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm 2788828
11456
433
80000
Villeroy & Boch Rusticana étkészlet és teás/kávés készlet. Hat személyes, máz alatti matricás, Jelzett, hibátlan 2703129
11457
433
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft