Herendi porcelán makkos tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-makkos-talka-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-h-14-5-cm~II2794317
2794317
11481
433
Leírás: Herendi porcelán makkos tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 14,5 cm
: karap_norbert