Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793845
11578
433
3 db skandináv dísztányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm 2793205
11579
433
1976 Bavaria dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2793203
11580
433
1976 Bavaria dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2793208
11581
433
3 db karácsonyi tányér, német, jelzett, fajansz, mázrepedésekkel, d: 24,5 cm 2793838
11582
433
2 db Bavaria, karácsonyi tányér, jelzett, kopott, 1976-77. d: 20cm 2793846
11583
433
2 db Royal koppenhágai dísz tányér, 1976, 1977, jelzett, kopott, d: cca. 18 cm 2793848
11584
433
2 db Royal koppenhágai dísz tányér, 1968, 1969, jelzett, kopott, d: cca. 18 cm 2355789
11585
433
4800
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2355792
11586
433
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2691295
11587
433
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691296
11588
433
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691298
11589
433
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft