Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2771306
11626
433
Raffaello Romanelli (1856-1928) nyomán, Venus. Biscuit porcelán, olvashatatlan jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 2791992
11627
433
Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott. 2790437
11628
433
Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 - 15 cm 2505081
11629
433
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2472241
11630
433
Capri von Schierholz porcelán bonbonniere tetején a szemlélődő Ámorral. Oldalán faun és nimfa szerelmi jelenete négy képen. Aranyozott, jelzett, kopásokkal / Porcelain bonbonniere with overlooking Amor figurine. On the sides nimph and faun love scenes in four stages. Gold worn. 8,5x11x7,5 cm 2792734
11631
433
15000
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 2792732
11632
433
15000
Schaubachkunst táncos díva. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2523950
11633
433
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2792721
11634
433
V&B kínai mintás fajansz teáscsészék aljjal 3 db. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel. Egyik fül letört 2792729
11635
433
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm 2794940
11636
433
B&G Dán és grönlandi karácsonyok 5 db porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, sorszámozott, hibátlan d: 19 cm 2794601
11637
433
Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett porcelán, jelzett, hibátlan 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft