Hollóházi porcelán mokkás készlet. Hat személyes Kézzel festett, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-mokkas-keszlet-Hat-szemelyes-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal~II2769492
2769492
11561
433
Leírás: Hollóházi porcelán mokkás készlet. Hat személyes Kézzel festett, jelzett, kis kopással.
: karap_norbert