Orbán, Ottó: The Witching Time of Night and Last Poems. Ford.: Peter Zollmann. Chicago, 2003, Atlantis-Centaur Inc. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
Esser, Brigitte: Das Buch vom 10 März. Gütersloh-München, 1997, Chronik Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban.
Czakó Gábor: Titkos könyv. A szerző, Czakó Gábor (1942-) által ALÁÍRT példány. Bp., 2004., Boldog Salamon Kör. Albrecht Dürer illusztrációival. Kiadói papírkötés.
Büki Attila: Havas utak szárnyain. (Sur les ailes des chemins enneigés). Francia-magyar verseskönyv. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Könyvtár. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (81./250) példány.
Tibullus és Propertius összes költeményei. Fordították Babits Mihály, Disda Jenő, Kazinczy Ferenc, Nemes Nagy Ágnes, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Trencsényi-Waldapfel Imre és mások. Bibliotheca Classica. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (821./1400) példány.