Jámbor László: A hetedik a házasság. Bp., 1935, "Sziv" (Korda Rt.-ny.), 111 p. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Böngérfi János: Kádár Pali, a kis magyar Robinson. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1943, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. Bp., 1933, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. Bp., é.n., Athenaeum, 281 p. Oldalszámozáson kívüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.