Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 393

Számos színes nóta naponta. Szerk.: Gulyás Sándor. Érd, 2010, Gulyás András magánkiadása. Kiadói papírkötés. A könyv szerkesztője, Gulyás Sándor által DEDIKÁLT példány.
17481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdős Renée: Aranyveder; Egy perccel alkonyat előtt. (Egy kötetben). Bp., 1921, Dick Manó-Pallas. Aranyozott egészvászon-kötésben (Révai Könyvkötészet), jó állapotban. A szerző által aláírt!
17482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tudod-e az én nótámat? Kvíz kezdőknek és haladóknak. Szerk.: Gulyás Sándor. Érd, 2011, Gulyás András magánkiadása. Kiadói papírkötés. A könyv szerkesztője, Gulyás Sándor által DEDIKÁLT példány.
17483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Homeros Odysseiája. Ford.: Vértesy Jenő. Bp., 1909, Révai és Salamon, 373 p. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti elülső papírborítót felhasználták, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mikszáth Kálmán: Világít este a szentjánosbogár is. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906., Révai. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a címlapon névbélyegzővel.
17485.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mikszáth Kálmán: A vén gazember. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906., Révai. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon névbélyegzővel, a 32-65. oldalak között a lapok részben kijárnak.
17486.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mikszáth Kálmán: Akli Miklós cs. kir. udvari mulattató története. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906., Révai. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kopott, foltos gerinccel, a címlapon névbélyegzővel, a 16-33. oldalak között a lapok részben kijárnak.
17487.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mikszáth Kálmán: A szelistyei asszonyok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906., Révai. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel,
17488.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. I-II. köt. Átdolg.: Szász Károly. Bp., [1924], Franklin-Társulat, 194 p., 195-408 p. Hatodik kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17489.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Ford.: Gaal Mózes. Verne Gyula Összes Munkái. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 216 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadó illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17490.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Ford.: Adorján Andor. Geiger Richár rajzaival. Verne Gyula Munkái. Bp., é.n., Tolnai, 215+(1) p. Oldalszámozáson belül 10 egészoldalas képpel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17491.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Verne Gyula: Rejtelmes sziget. In: Verne Gyula összes munkái. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, előzéklapi szakadásokkal, kopottas állapotban.
17492.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft