1929 Megfagyott Muzsikus. A Kir. József Műegyetem építészhallgatóinak kiadványa. 52 p. Számos illusztrációval. Sérült kiadói papírkötés, laza fűzéssel, az utolsó két lap kijár.
Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 177. számú példány.
Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés.
Megjelent 600 példányban.
Paczolay Gyula: Magyar-észt-német-angol-finn-latin közmondások és szólások. Cseremisz és zürjén függelékkel. Veszprém, 1987, MTA Veszprémi Akadémiai Bizottsága, 300 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.
Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány.
"SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgárd irodalom egyik kulcsszereplője ismét a költészet lehetséges nyelveinek és kiterjesztéseinek, valamint a hordozó (ezúttal a könyv) összeillesztésének feszültségére alapozza új ,,költészetművészeti könyvmunkáját". Mintegy harminc év alatt bemutatott költői performanszaiból válogatva, azok képi, információs és szövegdokumentumaiból, a kapcsolódó versekből-szövegekből és az ezekhez írt új költeményekből sokrétű (grafikai, fotográfiai, tipográfiai és szöveg-) műegészeket készít, melyek egyenként is, együttesen is a valamikori performansz költői energiáit hivatottak a jelen idő számára újrateremteni - ma érvényes költői közlésként, performanszkölteményként illesztve azt a kortárs költészet univerzumába. A különböző időket, tereket, helyzeteket és műnyelveket összekötő egyes performanszköltemények kialakításában a műveket grafikailag és tipográfiailag is megtervező ARANY IMRE a költő alkotótársává válik. A vizuális és szöveghordozó felületként egyaránt működő könyvlapok és oldalpárok az olykor több lapra kiterjedő művek, ciklusok idő-tér-nyelv-sűrítményeinek kompozíciós terévé válnak, és így keltik fel azt a kreatív feszültséget, amely minden műalkotás sajátossága." (Forrás: Magyar Műhely Kiadó - magyarmuhely.hu)
Karády Ignác (szerk.): Legújabb magyar-német levelező és üzleti tanácsadó, a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak gyűjteménye. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.