Arany János kisebb költeményei. Arany János összes munkái 1. Bp., 1883., Ráth Mór. Hatodik kiadás. Arany János arcképével illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
Ruzsa Imre: A szimbolikus logika elemei. Egységes jegyzet, kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó, 221+(3) p. Kiadói papírkötés, néhány lap alján kis szakadással. Megjelent 906 példányban.
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Ford.: Domby Béla. Bp., é.n. (cca 1925), Franklin-Társulat, 120 p. A borító Zombory-Moldován Béla munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé koszos lappal.