Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Ford.: Domby Béla. Bp., é.n. (cca 1925), Franklin-Társulat, 120 p. A borító Zombory-Moldován Béla munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé koszos lappal.