Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625768
17637
425
Szathmári Gábor: Ötven év tollal. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Dura Stúdió. Kiadói papírkötés. 2712189
17638
425
Búvár Zsebkönyvek könyvtétel, db. Bp.,1978, 1986, Móra. Gyümölcsök, Állatkerti emlősök, Emberek. Kiadói kartonált papírkötés. 2707838
17639
425
Vas Gereben: A pörös atyafiak. Vas Gereben Összes Munkái III. köt. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 454 p. Harmadik kiadás. Gyulay László rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2552191
17640
425
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval. 2667528
17641
425
Szalatnai Rezső: A Duna költői. Öt évszázad versei a Dunáról. Bp., 1944., Hungária, 186 p. Oldalszámozáson kívüli képtáblákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2667542
17642
425
Illyés Gyula: Két férfi. Bp., 1950, Révai, 172 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2667546
17643
425
Burroughs, Edgar Rice: Tarzan, a dzsungel fia. + Tarzan visszatérése. (2 kötet). Ford.: Songrády Gábor. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítókkal. 2680195
17644
425
Czillich Anna naplója. Bp., 1925, Lantos. Egészvászon kötés, jó állapotban. 2655631
17645
425
[Macaulay, Thomas Babington] Macaulay tanulmányai. Kolligátum. Olcsó Könyvtár. Bp., 1879-1911, Franklin-Társulat. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. 2684639
17646
425
Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben. Számozatlan 2713172
17647
425
F. W. Bain: Az égszínkék ital. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban. 2713175
17648
425
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft