Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
Petőfi (Sándor) költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, érdekes ajándékozási sorokkal és névbélyegzőkkel (Toldy Miklós).
Salamin Pál: A hó és a víz professzora 1913-1984. Kiskunlacháza, 2013., Press+Print. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel, és egy egészoldalas színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy tábla kijár és sérült, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal.