Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 393

Jelusich, Mirko: Caesar. Történelmi regény. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1936, Grill Károly (Győr, Győri Hírlap-ny.), 451 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17760.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az Érdekes Ujság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. VIII. köt.: Bálint Aladár, Bródy Miksa, Hevesi Sándor, Kvassay Endre, Pásztor Árpád, Pekár Gyula, Rákosi Viktor, Ráskai Ferenc, Sas Ede, Szederkényi Anna, Szép Ernő. Szerk.: Kabos Ede. Bp., é.n. (cca 1914), Légrády, 281+(5) p. + 11 t. (a szerzők arcképei, hártyapapírral). A borító Bíró Mihály munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel, helyenként meglazult fűzéssel, kiadói kartontokban (a tok a 4. kötethez tartozott).
17761.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Newyorktól a Hungáriáig. Szerk.: Konrádyné Gálos Magda. Bp., 1965, Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17762.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Borbándi Gyula 2 könyve: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Bp., 1992, Hitel. Kiadói egészvászon-kötés. + Emigráció és Magyarország. Nyugati Magyarok a változások éveiben. 1985-1995. Basel-Bp.,1996, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
17763.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hasbeszélő a gondolában. A Tartóshullám antológiája. Szerk.: Beke László, Csanády Dániel, Szőke Annamária. (Erdély Miklós, Esterházy Péter, Tandori Dezső és mások írásaival.) Bp., 1987, Bölcsész Index, 303+(1) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
17764.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kiss József összes költeményei. I-II. köt. Bp., 1914-1922, Singer és Wolfner, 1 t. + 239+(5) p., 1 t. + 204+(4) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés. (Két különböző kiadás, piros ill. kék borítóval).
17765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Guinness Jazz-zenészek lexikona. Ki kicsoda a jazzben? Főszerk.: Colin Larkin. Bp., 1993, Kossuth, 480 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban
17766.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Körmendi Ferenc: A boldog emberöltő. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17768.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17769.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17770.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18500.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft