Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kalocsa, Werner-kötés, kopott borítóval,
Sajnovics, [János] Joannis: Demonstratio. Idioma Ungarorum et Lapponum idem esse. Szerk.: Thomas A. Sebeok. Indiana University Publications Uralic and Altaic Series Vol. 91. Bloomington, é.n., Indiana University. Kissé sérült kiadói papírkötés. Az 1770-ben megjelent eredeti mű reprint kiadása.
Táncsics Mihály: Józanész. Három részbül áll: Státus, vallás és nevelés. Táncsics-sorozat 11. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Második kiadás. Az 1848-ban megjelent első kiadás példányait már a nyomdában lefoglalták, elkobozták és megsemmisítették. A sokáig elveszettnek hitt műből mindössze néhány példány maradt fenn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Színi Károly: Válogatott írások. Táncsics-sorozat 10. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.