Wass, Albert: Give me back my mountains! Translated by Eric Massey. Astor Park, 1970., The Danubian Press. Angol nyelvű. Emigráns kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Allen Ginsberg: Journals. Early fifties. Early sixties. Edited by Gordon Ball. New York,1978,Grove Press. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Chuck Crisafulli: Moonlight Drive. The Stories Behind Every Doors Song. Miami Springs, 1995, MBS. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Domenic Priore: Riot on Sunset Strip. Rock'n'roll's Last Stand in Hollywood. Foreword by Arthur Lee of Love. London, 2007, Jawbone Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.