Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Ford.: Adorján Andor. Geiger Richár rajzaival. Verne Gyula Munkái. Bp., é.n., Tolnai, 215+(1) p. Oldalszámozáson belül 10 egészoldalas képpel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.