Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2704319
17565
425
Eszperantó nyelvtan. Tanfolyamok és magántanulók számára. Kiadja a Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete. Papírkötés, kopottas állapotban. 2704417
17566
425
Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2704413
17567
425
Bitó László: A technopuccs dosszié. DEDIKÁLT! 2007, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2687967
17568
425
Tóth Bálint Péter: Szög a zsákból. Egy (f)ideális házasság története. hn., 2006, Mayer Aranka. Kiadói papírkötés 2694475
17569
425
900
Radnóti Miklós: Napló. Sajtó alá rendezte: Radnóti Miklósné. Bp., 1989., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. 2694461
17570
425
Kazinczy évkönyv. 1898-1928. Szerk.: Sziklay Ferenc. Kosice/Kassa, 1929., Kazinczy Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés. 2693756
17571
425
Dienes László: "Sejtelme egy földindulásnak...". Kritikai írások (1921-1931.) Bukarest, 1976., Kiterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2636487
17572
425
900
Cs. Szabó László: Erdélyi metszetek. Kolozsvár, 2004, Komp Press. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel. 2645966
17573
425
Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp., 2007., Európai Összehasonlító Kisebbségkutatások Közalapítvány. Kiadói papírkötés. 2651315
17574
425
Szép Ernő: Vétkeztem. Válogatott elbeszélések. Bp., 1951., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, foltos, kopott gerinccel. 2599680
17575
425
Illyés Gyula: A tű foka, Bp., 1944. Nyugat Kiadói papírkötésben, szép állapotban 2599667
17576
425
Pap Károly: Azarel. Első kiadás. Azarel. Bp. (1938) Nyugat. 231 l. Kiadói egészvászon-kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft