Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598096
10760
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Karlskirche. Színezett rézkarc, papír, keret nélkül, 11,5x10cm 2675843
10761
425
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm 2675799
10762
425
Olvashatatlan jelzéssel: Női hátakt. Ofszetnyomat, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×27,5 cm 2675896
10763
425
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm 2693352
10764
425
Gaál Lajos: Színes táj. Olaj, karton, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, üveg repedt. 39x60 cm 2690751
10765
425
3200
Jelzés nélkül: Vázlatfüzet több mint 20 db rajzzal, 1916 körül. Egyik rajzon 1916-os datálással, Kissé sérült vászonkötésben, belsején Hangos Géza kereskedő korabeli szecessziós címkéjével, Bp., Calvin (Kálvin) tér 5. 2705633
10766
425
Jelzés nélkül, XX. sz. második működött magyar grafikusok, 2 db mű: Budapesti részletek (Opera és Panoráma az Erzsébet híddal). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 7,5x12 és 8x16 cm 2704841
10767
425
Jelzés nélkül: Mária a kisdeddel. Olaj, rétegelt falemez, 20x15 cm 2552928
10768
425
600
Jelzés nélkül: Lehel hűtőgépgyár, Jászberény. Rézkarc, papír. 6,5x13 cm 2553641
10769
425
600
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül, lap bal széle kissé foltos, 13,5x12,5 cm. 2505059
10770
425
Jelzés nélkül: Folyópart. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 13x9cm 2706025
10771
425
Jelzés nélkül: 6 db grafika, vegyes technika, papír Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft