Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504788
10784
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: 4 db karikatúra. Vegyes technika, 4 db papír 1 db kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x26 cm 2504030
10785
425
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm 2501027
10786
425
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, 20x26cm. 2500619
10787
425
Jelzés nélkül: Falusi utca. Olaj, farost. 45x60cm 2500535
10788
425
Jelzés nélkül: Aranyhíd. Olaj, vászon. 49x68cm. 2579614
10789
425
Jelzés nélkül kb 1930. Modern városi látványterv. Ceruza, pausz, alul sérült. 28x40 cm 2220240
10790
425
24000
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm 2500743
10791
425
Jelzés nélkül: Hölgyek. Akvarell, papír. 32x24cm 2504992
10792
425
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm 2498844
10793
425
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül. 2625903
10794
425
Jelzés nélkül: Csónakázó hölgy. Akvarell, papír, hullámos, üvegezett, sérült fakeretben. 32x42cm 2504782
10795
425
Jelzés nélkül: Gondolkodó. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft