Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2646262
10796
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Íriszek. Vegyes technika, papír. sérülésekkel. 30x21 cm 2540267
10797
425
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm 2559621
10798
425
14000
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 71x102,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2504713
10799
425
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 63x45cm 2504720
10800
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 54x41cm 2504714
10801
425
Jelzés nélkül: Női portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x45cm 2504724
10802
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x44cm 2504727
10803
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 58x41cm 2504737
10804
425
Jelzés nélkül: Bíró. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 80x60 cm 2504778
10805
425
Jelzés nélkül: Nőói portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x41 cm 2504025
10806
425
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm 2708935
10807
425
Jelzés nélkül: 2 db látványos kompozíció. Monotípia, papír, 36,5x17 cm és 35,5x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: