Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2710875
10820
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Badacsony, linómetszet, papír,. Üvegezett keretben 21x35 cm 2705618
10821
425
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején/közepén működött magyar festő: Virágzás az Istenhegyen. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 21x30 cm 2705659
10822
425
Jelzés nélkül: Hegyvidéki város. Akvarell, tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 27,5x19 cm 2705817
10823
425
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Önarckép. Rézkarc, papír. XX. sz. második fele. 20,5x18 cm 2706639
10824
425
Jelzés nélkül: Színes táj. Pasztell, papír. 33x50 cm 2706814
10825
425
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Akvarell, papír. Sarkaiban kissé sérült. 38,5×54 cm 2706905
10826
425
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, papír. Alsó sarkaiban apró törésnyomokkal. 50×35 cm 2706913
10827
425
Jelzés nélkül: Lánchíd, Budapest. Akvarell, papír. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 22,55×33 cm 2706922
10828
425
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Liliomok. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, széleinél kissé sérült. Kissé foltos. 38×26 cm 2709671
10829
425
14000
Jelzés nélkül: Esti fények. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 30×40 cm 2691163
10830
425
Jelzés nélkül: Gesztusok. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 25×34,5 cm 2675569
10831
425
3400
Jelzés nélkül: Lovas. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 33x41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: