Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Erdei-lenyek-Olaj-vaszon-kisse-foltos-Dekorativ-fakeretben-48x40-~II2675896
2675896
10763
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm
: karap_norbert