Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621815
11296
420
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm 2453882
11297
420
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2422029
11298
420
100
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2640807
11299
420
6 személyes Hollóházi mokkás készlet, matricás porcelán, cukortartón apró lepattanás, jelzett. 2639968
11300
420
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett,
hibátlan, m: 30 cm 2640398
11301
420
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2640394
11302
420
Zsolnay Pompadour mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm. 2639964
11303
420
Herendi purpur indiai kosaras mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2640378
11304
420
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2640093
11305
420
38000
Herendi szamócás áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 15 cm 2630152
11306
420
Zsolnay fehér mázas kályhacsempe, jelzett, foltos, sérült, 21,5x20x5 cm 2539748
11307
420
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft