Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539751
11308
420
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal m: 18 cm . 2623154
11309
420
Hutschenreuter tea kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopott. 2631511
11310
420
Herendi fiú kakassal, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 13 cm 2623582
11311
420
Zsolnay régi cukortartó, jelzett, kopott, m: 12 cm 2623578
11312
420
4800
Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (1944), kopott, lepattanásokkal, d: 9,5 cm 2623581
11313
420
Meissen hagymamintás kiöntő, máz alatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzett csillagos Meissen, hibátlan, m: 20 cm 2601977
11314
420
Limoges mini dísztányér Párizs mintával, fém tartóval, matricás, jelzett, hibátlan, d: 5 cm 2632110
11315
420
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm 2632072
11316
420
2 db Gránit sültes tál, fajansz, jelzett, hibátlan, 23,5x33,5cm 2629269
11317
420
Szív alakú NDK bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan 8 cm 2406008
11318
420
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2598535
11319
420
6500
Rastal német sörös korsó, steinzeug, jelzett, hibátlan, oldalán sörhordó férfi, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft