Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598538
11320
420
Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2598550
11321
420
4600
Wick Werkw 1926 boros korsó, steinzeug, hibátlan, m: 16 cm 2598551
11322
420
4 db mini sörös korsó, Salzburg vára, San Franciscó-i kábelvasút egyik kocsija, Brüsszel címere, müncheni katedrális egyik tornya, részben jelzett, (Gerzi, USA, dbgm, stb) kopásnyomokkal, m: 10-13 cm 2598556
11323
420
4800
2 db mini steinzeug sörös korsó, ón fedővel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2598553
11324
420
8500
Mini fedeles sörös korsó, jelzett: Albert Jacob Thewalt, 1890 körül, kopásnyomokkal, m:8,5cm 2598521
11325
420
8500
Marzi & Remy sörös korsó, háborús jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598523
11326
420
7500
Marzi & Remy sörös korsó, Hamburg történelmi városképével, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2575935
11327
420
Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm 2598533
11328
420
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm 2598549
11329
420
Hollóházi hordócska, porcelán, fa tartóval, jelzés nélkül, m:11cm 2598534
11330
420
9500
Német díszes sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2598532
11331
420
Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft