Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652559
11549
420
Német tacskó, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2652560
11550
420
Angol jelenetes porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, 4db, d: 12 cm 2652561
11551
420
4800
Apulum jelzett fotelben ülő nő, porcelán, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2652562
11552
420
Cluj kolozsvári agár, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2652564
11553
420
4800
Mandarin jelzett konyhai késztet, 3 darabos, porcelán, kopásnyomokkal, m: 15-18 cm 2652568
11554
420
2db mini hamutál, porcelán, jelzett Velence, kopásnyomokkal, 6x8cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft