Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2657112
11489
420
Royal Dux Retró róka, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, Terv: Jaroslav Jezek. 1960 körül m: 21 cm 2657517
11490
420
Zeh Scherzer Bavaria hiányos étkészlet, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. 2654995
11491
420
Szent István, porcelán patikaüveg, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2654996
11492
420
Szent Damján, porcelán patikaüveg, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2654991
11493
420
Sárkányölő Szent György, porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2654993
11494
420
Sárkányölő Szent György, porcelán patikaüveg, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2665458
11495
420
Zsolnay jellegű porcelán nyelű süteményes kés készlet 12 db Jelzés nélkül 16 cm 2582817
11496
420
3200
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm 2582823
11497
420
Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm 2582798
11498
420
2200
2 db Gránit retró mintás tányér. Jelzett, kisebb mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2595773
11499
420
Jelzett cseh porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, sérült. d: 28 cm 2595775
11500
420
2 db Jelzett cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kopottak Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft