Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2655441
11465
420
Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 21 cm d: 6 cm 2657243
11466
420
Aquincum porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2657241
11467
420
Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél) 2652948
11468
420
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm 2652947
11469
420
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2652936
11470
420
Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm 2652935
11471
420
Aquincum matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2652933
11472
420
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2663467
11473
420
Drasche bögre, matricás, Budapest Királyi várpalota, jelzett, kis lepattanással, m: 9 cm 2655722
11474
420
Kőbányai porcelán boszorkány, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2657120
11475
420
Drasche / Kispest porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 18 cm 2657246
11476
420
Drasche porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft