Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2653438
11477
420
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2661619
11478
420
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm 2659828
11479
420
Wallendorf sárkányos váza, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm 2658563
11480
420
3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal 2665783
11481
420
Figurális tengeri kagyló kínáló, hal motívumokkal, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül. M: 18 cm 2665114
11482
420
Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm 2664620
11483
420
I. világháborús porcelán emlék tejes kiöntő Ferenc József és Vilmos császár portréjával. Matricás, kopott sérült. m: 9,5 cm 2658565
11484
420
3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal 2658643
11485
420
Bing & Grondahl dániai porcelán tányérok, 3 db, jelzettek, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2658660
11486
420
Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm 2661001
11487
420
Japonizáló teás készlet, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, néhányon apró lepattanás. 2661187
11488
420
Cseh antik kanna, cukortartó, tejkiöntő. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft