Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2658629
11537
420
Lány labdával, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2658664
11538
420
Kínai famille rose tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26 cm 2658673
11539
420
Bing & Grondahl dániai porcelán tányér, jelzettek, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm 2655136
11540
420
Aranyozott porcelán mokkás csésze, jelzett, kopott. 2655252
11541
420
Olasz, Martini, porcelán hamutál, jelzett, mázhibákkal, d: 16 cm 2655248
11542
420
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm 2655247
11543
420
Unterweissbach retro porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2664654
11544
420
Sonesta 6 személyes mokkás csésze készlet aljjal. Eredeti. de megviselt dobozában. 2653066
11545
420
7 db porcelán tojás, matricás, kopásokkal, cca. 8 cm 2653256
11546
420
Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm 2653265
11547
420
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, csorbákkal d:25cm 2652924
11548
420
Körmöcbányai talpas tortatál, 24x12cm + 1db süteményes tányér 18 cm, lepattanások, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft