Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2661180
11417
420
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2661184
11418
420
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 2654999
11419
420
Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm 2655000
11420
420
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2582819
11421
420
4400
Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm 2661192
11422
420
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm 2661190
11423
420
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm 2654925
11424
420
28000
Zsolnay Pompadour mintás teás csésze 6 db, teljes, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2654928
11425
420
Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. 2654929
11426
420
80000
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. 2654924
11427
420
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal. 2655199
11428
420
2 db Zsolnay leveles bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft