Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2665821
11356
420
Zsolnay monumentális, pirogránit kaspó, irizáló zöldes mázzal, jelzett, lepattanásokkal, vízkőnyomokkal. 32x42cm 2659097
11357
420
28000
cca 1890 Fischer Ignác váza, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, m:24 cm 2659040
11358
420
32000
Herendi Koszorúsné?? Madaras váza, apró kopásnyomokkal, masszába nyomott Herend, m: 25 cm 2655617
11360
420
Herendi fali plakett, Székesfehérvár címerével, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 13x9cm 2655648
11361
420
Herendi porcelán fiú kutyával, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm 2659831
11362
420
Herendi fehér mázas porcelán nyuszi, jelzett, hibátlan, m:10 cm 2659833
11363
420
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2655657
11364
420
11000
Herendi Viktória mintás fonott kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26,5x16 cm 2655645
11365
420
11000
Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head 2655644
11366
420
11000
Herendi Viktória mintás nagyméretű tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 27cm 2659038
11367
420
Herendi (1916) Antik Viktória mintás porcelán tányér. Kézzel festett, erősen kopott. d: 22,5 cm 2665111
11368
420
5500
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft