Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623588
11236
420
Hummel kiöntő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm 2630443
11237
420
Rosenthal Juli nocturne falidísz matricás jelzett hibátlan 15cm 2596921
11238
420
15000
Zsolnay birkózó medvék kézzel festett jelzés nélkül 30 cm 2596919
11239
420
15000
Zsolnay szalonnázó paraszt figura kézzel festett jelzett hibátlan 36cm 2453816
11240
420
360000
Herendi: Karneváli hölgy.
Kézzel festett porcelán. Tervező: Schrammel Imre (1933- ) Jelzett. Hibátlan. m: 38 cm /
Herend fine china Carnival Lady Figurine - Herend Butterfly design.
Height 38 cm, marked: Herend stamp and serial number: 15006-0-00 PAP (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2632303
11241
420
Zsolnay retró gyerekbögre, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2416813
11242
420
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2416912
11243
420
Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm 2625209
11244
420
Hollóházi 12 személyes mokkás készlet, fehér mázas porcelán, jelzett, egyik cukortartón repedés. 2505721
11245
420
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2505720
11246
420
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2586226
11247
420
Merie Olde teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft