Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421308
11260
420
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2421102
11261
420
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2566169
11262
420
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm 2607635
11263
420
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2613351
11264
420
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2512862
11265
420
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2620340
11266
420
Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 2524475
11267
420
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm 2630941
11268
420
ENS kétágú gyertyatartó,kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2630943
11269
420
24000
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm 2630944
11270
420
Jelzett virágmintás tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, 47x23cm 2625006
11271
420
5500
Austria porcelán váza. Virágos, kisfiús. Jelzett, egy kis lepattanással a virágon. m:31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft