Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2657126
11381
420
Herendi pur-pru Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 15×9 cm. 2664853
11382
420
Herendi fekete Apponyi mintás Hunfilex 2022 Bélyeg világkiállítás porcelán plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Díszdobozban. d: 8,5 cm 2653502
11383
420
Herendi csipkebogyómintás szendvicses tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36x15cm 2653498
11384
420
Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás süteményes készlet. 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:21 cm, d: 32 cm 2659374
11385
420
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopott, 13,5x10 cm 2655672
11386
420
3200
3 db Herendi hecsedli és ETON mintás porcelán tétel. 2 db fonott tálka, 1 db csokis csésze. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 3-10 cm 2655660
11387
420
11000
Herendi Eton mintás porcelán mokkás csésze, 4db és alj, 6 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, csésze: 6,5x4,5 cm, alj: d: 11,5 cm 2654944
11388
420
Herendi virágmintás bonbonier , jelzett, mázhibával , d:12, 2666242
11389
420
Herendi virágmintás bonbonier eperrel a tetején, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 14x11 cm 2653501
11390
420
Herendi virágmintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18x18 cm 2653442
11391
420
Herendi virág mintás füles reggeliző, kávés tálca. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal a rózsán 32x25 cm 2652144
11392
420
Herendi virágmintás fonott tálka és tálca, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, d:12 cm, 20x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft