Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 336

Feltehetően Farkasházy Miklós: Önarckép. Pasztell, velúrpapír. 60x50cm
10380.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,47
81,63
D Wolfe jelzéssel: Absztrakt kompozíció. 1970 körül, feltehetően kaliforniai művész, olaj, rétegelt falemez, kissé sérült, 125x92cm
10381.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,38
139,94
Gruber jelzéssel: Sárosszentimre környéki táj (Felvidék). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
10382.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. közepén működött magyar festő: Tehenek. Olaj, vászon. 59×79 cm
10383.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,64
99,13
Jelzés nélkül: Szerelmi kötelék. (Feltehetően osztrák festő, 1800 körül) Olaj, fa, 27,5x24cm
10384.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
80,86
87,46
10385.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,64
99,13
10386.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.
10387.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
58,31
Nyárády jelzéssel: Tabáni részlet, 1923. Akvarell, papír, papírra kasírozva, 40x26,5 cm,
10388.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,35
34,99
Takács T jelzéssel: Nagytétényi részlet, 1918. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 40x53 cm
10389.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,74
40,82
10390.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80
Seres jelzéssel (János?): Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 32×44 cm
10391.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.