Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
24 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Gruber jelzéssel: Sárosszentimre környéki táj (Felvidék). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült
fakeretben. 70x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL
COLLECTION!