Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2577777
10428
417
13000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Frank Frigyes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 70×50 cm 2602359
10429
417
30000
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm 2580110
10430
417
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm 2592620
10431
417
Dotto jelzéssel: Akkó. Fametszet, papír, üvegezett fakeretben, 21×13 cm 2592611
10432
417
Dotto jelzéssel: Jeruzsálem. Fametszet, papír,,üvegezett fakeretben, 21×13 cm 2577170
10433
417
Csergezán Pál jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fa keretben. 60×80 cm 2561712
10434
417
Tóth Elemér jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 16,5×24,5 cm. 2565153
10435
417
Monostori Moller Pál jelzéssel: Csendélet. Gouache, papír. Sérült. 32×49 cm 2601338
10436
417
Molnár Z János jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Fakeretben. 48,5x68 cm. 2601652
10437
417
Börzsönyi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, fakeretben. 57x67,5 cm 2504731
10438
417
6500
Szilvássy jelzéssel: 2 db Hölgy portré. Tus, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 20x28, 28x20 cm 2504816
10439
417
Szilvássy jelzéssel: Decalcománia. Vegyes technika, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft