Festmények és grafikák Tételek száma: 379
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616601
10037
416
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc,papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×54,5 cm 2617848
10038
416
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm 2565052
10039
416
50000
Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm 2500627
10040
416
2200
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm 2617898
10041
416
Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm 2610178
10042
416
40000
Borsos Miklós (1906-1990): Orfeo II. Rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49x59 cm 2611467
10043
416
Breznay József (1916-2012): Sétálók. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×28 cm 2622886
10044
416
Budai Sándor (1891-1973): Pihenő lovak, 1912. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 21×29 cm 2564178
10045
416
40000
Buday Mihály (1953-): A múlt leple alatt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 2596211
10046
416
60000
Burghardt Rezső (1884-1963): Fürdőző. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×62 cm 2622438
10047
416
Conrad Gyula (1877-1959): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 23,5×29,5 cm 2544747
10048
416
24000
Csájiné Temesi Nóra (?-): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett, fa keretben. 30x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft