Festmények és grafikák Tételek száma: 379
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543571
10049
416
24000
Csájiné Temesi Nóra Jelzés nélkül, alkotása: Geometria. Tus, papír, üvegezett fa keretben, d: 39 cm 2618437
10050
416
Csanády András (1929-): Korond. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 27×40,5 cm 2603900
10051
416
15000
Csánky Dénes (1885-1972): Tabán, Horgony utcai udvar. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 15×11,5 cm 2525900
10052
416
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm 2525740
10053
416
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm 2589189
10054
416
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Felhők, 1983. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 54x54 cm 2589197
10055
416
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktok, 1986. Kréta, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. 64x32 cm 2618658
10056
416
Csergezán Pál (1924-1996): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. 17×25 cm 2573796
10057
416
Cséry Béla (?-?): Virágcsendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 38,5x28,5 cm 2623155
10058
416
Csillag József (1894-1977): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap alja kissé foltos és hullámos, 28×22 cm 2573812
10059
416
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapest, belváros. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29×41 cm 2617877
10060
416
Csohány Kálmán (1925-1980): Bartók. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft