Festmények és grafikák

Tételek száma: 379

Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm
10374.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia XIII.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia XIV.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10376.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 25×34,5 cm
10377.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zádor István (1882-1963): Vasárnap csöndje. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett műanyag keretben, 14,5×29 cm
10378.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zirkelbach László (1916-?): Táj VII. (Havas vízpart), 1986. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 60x80 cm
10379.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Zombori László (1937-): Tiszai holtág. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Art Studio Galéria címkéjével. Fa keretben, 50x70 cm
10380.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft