Festmények és grafikák

Tételek száma: 379

B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 32×36 cm
10025.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
10026.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10027.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
B. Séday Mária (1925-2009): Fésülködő. Hímzés, jelzett. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 12×10 cm
10028.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm
10029.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Franz Bayer (1932-): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (158/500). Üvegezett műanyag keretben. 14x11 cm
10030.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Belányi Viktor (1877-1955): Fekvő női alak. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással és törésnyommal, 42,5×34 cm
10031.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett fa keretben, 24×29 cmk
10032.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Biczó Tamás (?-): Bokros táj. Ceruza, papír, jelzett, lapméret : 19,5×29,5 cm
10033.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
10034.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm
10035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 19,5×33,5 cm
10036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft